Zadzwoń do nas
Wytyczne dotyczące przebywania na terenie lokalu i ogródka Mezzani podczas epidemii COVID-19

 

 1. Bezpieczną strefą na zewnątrz dla gości oczekujących na miejsce siedzące jest wejście na ogródek Mezzani. Należy poczekać, aż kelner wskaże miejsce siedzące.
 2. Dezynfekcja rąk przez gości jest obowiązkowa przy wejściu do lokalu. Po prawej stronie od drzwi umieszczony jest płyn do dezynfekcji rąk.
 3. Przy jednym stoliku może przebywać rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym. W innym przypadku przy stoliku powinny siedzieć pojedyncze osoby.
 4. Noszenie osłon ust i nosa oraz rękawiczek w przypadku gości zajmujących miejsca siedzące i w trakcie konsumpcji nie jest wymagane. Jeżeli chcesz pójść do toalety lub wstać od stolika, powinieneś zasłonić usta i nos.
 5. Jeżeli podczas posiłku chcesz użyć przyprawników, poinformuj o tym kelnera.
 6. Część stolików jest wyłączona z użytkowania i odpowiednio oznakowana.
 7. Nie wolno łączyć ze sobą stolików, ani przestawiać ich. Odległość między blatami stolików (od ich brzegów) powinna wynosić min. 2 m.
 8. Na podłodze Sali oraz na ogródku wyznaczone są strefy zapewniające zachowanie odpowiednich odległości między gośćmi.
 9. Zamówienia na wynos wydawane są przy barze.
 10. Zachowaj bezpieczną 2-metrową odległość od drugiej osoby stojąc w kolejce do baru. Pomogą Ci w tym oznaczenia na podłodze.
 11. Zalecamy płatności bezgotówkowe.
 12. Pamiętaj, że jeżeli nie będziesz stosować się do powyższych wytycznych, możesz zostać poproszony o opuszczenie lokalu.